Wyjazd Image ostatnie 2 miejsca!

Zabieszczaduj razem z nami – „Wokół Bieszczadów”…


Calendar Icon

07.7.2024 - 13.7.2024

Calendar Icon

1750 zł


Dziś śladów tamtych dzikich Bieszczadów można wciąż szukać. Lecz to, co przyciąga tłumnie w te strony turystów, to nie dawna historia, ale współczesne widoki z łagodnych połonin, bieszczadzkie diabły i anioły, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim oszałamiające piękno tych położonych najdalej na południowy-wschód Polski gór. Naprawdę warto odwiedzić Bieszczady.


ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

|

  • przejazd autokarem turystycznym
  • 6 noclegów
  • 6 śniadań, 6 obiadokolacji
  • opłaty parkingowe i autostradowe
  • opieka pilota na całej trasie

PROGRAM

|

Dzień 1

Wyjazd wcześnie rano. Przejazd w Bieszczady z przerwą na posiłek. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Wycieczka z przewodnikiem na trasie: Polańczyk – Myczków – Solina. Podczas wycieczki odwiedzimy jedno z bieszczadzkich uzdrowisk – Polańczyk. Wejdziemy na punkt widokowy, z którego zobaczymy najpiękniejszy widok na Zalew Soliński. Wejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Poznamy historię Bojków w Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków. Odwiedzając Solinę przejdziemy po koronie zalewu  – najwyższej w Polsce. Zaporę i zalew zobaczymy z wysokości kolejki gondolowej. Chętni będą mogli wjechać lub wejść na wieżę widokową.

Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 

Śniadanie. Wycieczka autokarowa na trasie: Cisna – Majdan.

Przejazd kolejką bieszczadzką na trasie Majdan – Balnica. W Cisnej będzie czas na kawę w kultowej Siekierezadzie i zakup oryginalnych pamiątek. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Wycieczka na trasie: Bóbrka – Korczyna. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Przemysłu naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza. Odwiedziny w zamku Kamieniec, który był pierwowzorem historii opisanej w ZEMŚCIE Aleksandra Fredry. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.

 Dzień 5

Śniadanie. Wycieczka na trasie: Ustrzyki. Podczas wycieczki zwiedzimy Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Muzeum Młynarstwa.

Obiadokolacja. Nocleg.

 Dzień 6

Śniadanie. Wycieczka do Sanoka. Zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego z przewodnikiem. Czas wolny na sanockim Rynku. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do domu. Zakończenie wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE

|

Podczas wycieczki będziemy zwiedzać miejsca związane z kultem religijnym i wnętrza muzeów, dlatego pamiętać musimy o odpowiednim stroju. Będziemy chodzić po miastach i po górach, dlatego potrzebna jest dobra kondycja i wygodne do chodzenia buty. Nade wszystko na wycieczkę należy zabrać dobry humor i życzliwe nastawienie do ludzi.

Na realizację programu zbieramy w dniu wyjazdu.

DODATKOWO PŁATNE

|

Dodatkowo płatne obligatoryjnie ok. 300 – 350 zł: realizacja programu, przewodnicy miejscowi, zestawy toure guide, Fundusz Pomocowy i Gwarancyjny, taksa klimatyczna.

Jest możliwość zorganizowania wieczoru  muzyką.

Płatne dla chętnych: ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie od chorób przewlekłych lub rezygnacji.

KONTAKT

zdjęcie separator

Copyright © 2024 Biuro Turystyczne Żak

design M ... developed by AnVic IT