Wyjazd Image ostatnie 4 miejsca!

Najgorętsza wycieczka w styczniu 2025 roku czeka na Ciebie!


Calendar Icon

25.1.2025 - 01.2.2025

Calendar Icon

3300 zł plus 800$

300$


8 dni  wypoczynek i zwiedzanie w Emiratach  Arabskich
Dubaj – drapacze chmur , spektakularna architektura i oddech pustyni
zafunduj sobie niesamowitą przygodę!


ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

|

 • bilety lotnicze z bagażem rejestrowanym na trasie Warszawa - Dubaj - Warszawa
 • 7 noclegów w komfortowym 4* hotelu ze śniadaniami,
 • 6 obiadokolacji
 • Pustynne Safari , Wycieczka po Dubaju, Abu Dhabi, Global Village, View The Palm, Miracie Garden.
 • wyżywienie zgodnie z programem
 • oraz niezapomniany program wycieczki.

 

PROGRAM

|

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie godz. 04.40  Wylot godz. 07.40  Przelot do Dubaju lądowanie godz. 16.45 . Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju . Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg

Dzień 2

Po śniadaniu zaczniemy zwiedzanie:

Dubai Marina: jest Jednym z najbardziej luksusowych miejsc Dubaju, gdzie mieści się promenada, Restauracje, kawiarnie, ekskluzywne jachty

Souk Madinet Jumeirah: czyli Wenecja Arabów. Bazar w starym arabskim stylu z restauracjami, sztucznymi kanałami, idealne miejsce na spacer i zakupy

Burh Al Arab: najbardziej luksusowy i najdroższy hotel na świecie w kształcie żagla

Meczetu Al Farouk: Wzorowany na Błękitnym Meczecie w Stambule, tysiące kafelków w tureckim stylu a także piękne czerwono-złote dywany.

Zwiedzanie dzielnicy Al Fahidi która jest jedną z najstarszych dzielnic w Dubaju

Zwiedzanie Meena bazar (Textile Souk)

20 Minut Rejs tradycyjną drewnianą łodzią Abra po dubajskiej zatoce Zwiedzanie targu z przyprawami (Spice Souk)

Zwiedzanie targu złota (Gold Souk) gdzie znajduje się najdroższy pierścionek na The Dubai Mall: zwiedzimy największe centrum handlowe na świecie,

Wolny czas na pokaz fontanny

Powrót do hotelu obiadokolacja nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu. Wypoczynek  Obiadokolacja. Wyjazd godz. 17.00 do Global Village Jest to regionalny projekt kulturalny, rozrywkowy i turystyczny zapewniający nieograniczoną zabawę, emocje i przygodę. Od przejażdżek dla dzieci i przejażdżek rodzinnych po ekscytujące przejażdżki; Global Village zapewnia dodatkowy współczynnik rozrywki. Globalna wioska skupia najlepszą ofertę kulturalną za pośrednictwem 32 stoisk i pawilonów reprezentujących ponad 75 krajów o różnych kulturach. Jedzenie, pamiątki, zakupy, przejażdżki i emocje sprawiają, że jest to kosmopolityczne i interesujące doświadczenie dla każdego.

Dzień 4

Po śniadaniu wypoczynek. W tym dniu nie mamy obiadokolacji bo będzie kolacja. Program od 14:30 Pustynne Safari 4×4 z kolacja

Odbiór z hotelu samochodem 4X4 , Dojazd na pustynie za miastem zajmuje około 45 minut.

Przejazd samochodem 4X4 po wydmach , Krótka przejażdżka na wielbłądzie

Możliwość zrobienia sobie tatuażu z henny dla kobiet.

Pokaz tradycyjnego wirującego tańca przez Derwisza(Tanura) na żywo pokaz tańca brzucha na żywo, Pokaz ognia , Nielimitowane bezalkoholowe drinki (herbata, kawa, woda, Pepsi…….  kolacja w formie BBQ Sandbording w cenie wycieczki

Quad, Buggy - dodatkowo płatne na miejscu . Powrót do hotelu  nocleg

Dzień 5

Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek i spacery lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Obiadokolacja nocleg. 

Dzień 6

Po śniadaniu skierujemy się

Zwiedzanie Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda: jeden z najpiękniejszych meczetów na świecie, gdzie większość wykończenia stanowi biały marmur. Meczet może pomieścić ok. 40 tysięcy wiernych, znajduje się w nim największy perski dywan na świecie, a sufit przyozdabia najcięższy żyrandol na świecie.

Przejazd przez dzielnicę Al Bateen w której znajdują się wspaniałe pałace rodziny władcy Abu Dhabi.

Zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego (Qasr Al Watan). Pałac królewski w tradycyjnym stylu arabskim, fantastyczny przykład niesamowitego arabskiej architektury. Centralna kopuła zwieńczona jest jedną z największych kopuł na świecie o średnicy 37 metrów.

Przejazd przez Abu Dhabi ulicą Corniche: główna droga (6 km długości) obejmuje piękną nadmorską promenadę z przepięknymi plażami , tereny zabaw dla dzieci, kawiarnie i restauracje

Lokalny targ daktyli: zobacz wiele gatunków daktyli oraz wspaniałe słodkości z nich wykonane z możliwością degustacji . Idealne miejsce na zakup prezentów dla przyjaciół.

Świat Ferrari (Ferrari World): czas na krótką przerwę na sesję zdjęciową oraz drobne zakupy

Powrót do hotelu obiadokolacja nocleg

Dzień 7

Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek lub wycieczka fakultatywna. Obiadokolacja nocleg

Dzień 8

Po śniadaniu wykwaterowanie. View the Palm najnowszy taras widokowy Dubaju -  i odkryj panoramę Palmy Jumeirah z 240 metrów nad ziemią! oraz Miracie Garden czy wiesz jakie miasto słynie z największego ogrodu kwiatowego na świecie? Dubaj może się pochwalić tym zaszczytnym tytułem, mimo że powstał na niegościnnych piaskach pustyni.  nie ma piękniejszego miejsca niż ten niesamowity ogród kwiatów. Ogród cudów w Dubaju Przejazd na Lotnisko godz. 15.00 wylot do Polski godz. 18.00 przylot do Warszawy godz. 22.00.

WAŻNE INFORMACJE

|

 • ATUALNA CENA ZOSTANIE PODANA WE WRZEŚNIU PO PODANIU CEN Z HOTELU
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy, nie może zawierać stempli izraelskich.
 • Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300 - 600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
 • Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
 • Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). Akceptowane są banknoty wydane po 2009 r. (tzw. kolorowe)
 • Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera (dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok. 3-5 USD).Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet.
 • Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne, np. Ramadan organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami będzie dostępny u naszego rezydenta.
 • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.Przy wejściu do Meczetu Szejka Zayeda w Abu Dhabi obowiązuje ubiór całkowicie zakrywający ciało, ubranie nie może być obcisłe, przezroczyste, również pod światło, najlepiej bez żadnych wzorów, nadruków. Kolor biały bez względu na odcień oraz fakturę materiału jest uznawany za przezroczysty i niedopuszczalny. Wchodząc do Meczetów nie wolno mieć widocznych tatuaży a także oznak przynależności religijnej innej niż Islam. Kobiety obowiązkowo muszą mieć zakryte włosy. Nie ma możliwości wypożyczenia odpowiedniego stroju a jedynie zakup za kwotę ok. 20-30 USD. Obuwie jest nieistotne, bo do Meczetu wchodzimy boso; można w skarpetach.

DODATKOWO PŁATNE

|

taksa klimatyczna

dojazd i powrót na lotnisko w Warszawie

KONTAKT

zdjęcie separator

Copyright © 2024 Biuro Turystyczne Żak

design M ... developed by AnVic IT