Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Wilno Kaziuki

4 dni
03.03.2022 – 06.03.2022

Kaziuki to  największe, najbardziej  huczne święto Wilna. Pobyt w Wilnie podczas Kaziuków będzie miał wyjątkowy charakter. Wzbogacą go liczne atrakcje Na cały weekend miasto zmienia się w  kolorowe, wesołe, pełne rozrywek, muzyki i straganów miejsce.

Włochy pielgrzymka brak wolnych miejsc

12 dni
27.04.2022 – 08.05.2022

Italia nieustannie zaskakuje i zachwyca nawet swych stałych bywalców. Klasyka gatunku, która skrywa miliony pereł. Ojczyzna wielu świętych i papieży. Od setek lat liczne pielgrzymki zmierzały do Italii, aby zobaczyć miejsca spoczynku apostołów i nawiedzać sanktuaria wzniesione na pamiątkę niezliczonych cudów. Włochy to ojczyzna wielu świętych i błogosławionych, których żywoty przybliżymy podczas naszej pielgrzymki.

Rumunia

9 dni
19.08.2022 – 28.08.2022

Ciepłe Morze Czarne, mistyczna Transylwania – ojczyzna najsłynniejszego wampira, czyli Drakuli, Unikatowe zabytki z listy UNESCO malownicze krajobrazy Transylwanii i średniowieczne miasteczka to walory turystyczne Rumunii, gdzie warto się wybrać przynajmniej na krótkie wakacje, aby poznać ten ciekawy kraj, zaskakujący pięknem przyrod

Magiczna Gruzja

12 dni
18.09.2022 – 29.09.2022

Przeżyj niezapomniana przygodę w krainie słońca i wina. Odkryj piękno Gruzji skrawka raju na ziemi pośród majestatycznych szczytów Kaukazu. Razem wyruszymy w niezwykłą podróż pełną smaków lokalnej kuchni, wyjątkowego wina, poruszających toastów oraz zapierających dech  w piersiach widoków. Wyruszymy w niezwykłą podróż od brzegów Morza Czarnego po majestatyczne szczyty Kaukazu. Na naszej trasie nie zabraknie intrygujących miejsc, historycznych zabytków, aktywnego odpoczynku szczerego uśmiechu i dobrej zabawy. Nie zwlekaj Gruzja czeka