Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Relaks na promie do Sztokholmu brak wolnych miejsc

4 dni
10.09.2022 – 13.09.2022

Wycieczka autokarowo – promowa.Sztokholm stolica i największe miasto Szwecji, siedziba rządu, parlamentu oraz rodziny królewskiej, miejsce przyznawania Nagrody Nobla. Obszarem obejmuje archipelag sztokholmski 24 tys. wysp i wysepek stąd często nazywany jest Wenecją Północy. O jego urodzie decyduje oryginalna, elegancka architektura, plątanina uliczek Starego Miasta – Gamla Stan oraz położenie w labiryncie wysp i cieśnin — Wenecja Północy.

Czarnogóra /samolot zostało 4 wolne miejsca

8 dni
24.09.2022 – 01.10.2022

„Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami pokrytymi bujną zielenią, zachwyca bogactwem historycznym  i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi. Czarnogóra – to wciąż nieznany zakątek, który czeka właśnie na Was!

Ziemia Święta Śladami Chrystusa brak wolnych miejsc

8 dni
28.01.2023 – 04.02.2023

NAJWAŻNIEJSZA WIADOMOŚĆ WRACAMY DO ZIEMI ŚWIĘTEJ!
Człowiek wierzący marzy, by znaleźć się tam, gdzie wszystko się zaczęło.
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
to marzenie wielu osób; nie tylko katolicy marzą o tym, by odwiedzić Grób Pański, Bazylikę, Betlejem czy Górę Oliwną. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę oraz zanieść swoje intencje do Jerozolimy. Można już spełnić te marzenia, dlatego zachęcamy do zaplanowania wyjazdu.

Wilno Kaziuki

4 dni
02.03.2023 – 05.03.2023

Kaziuki to  największe, najbardziej  huczne święto Wilna. Pobyt w Wilnie podczas Kaziuków będzie miał wyjątkowy charakter. Wzbogacą go liczne atrakcje Na cały weekend miasto zmienia się w  kolorowe, wesołe, pełne rozrywek, muzyki i straganów miejsce.

Grecja odkryj miejsca głoszenia ewangelii przez św. Pawła

8 dni
28.04.2023 – 07.05.2023

Grecja… Jeśli nie udało Ci się do tej pory zwiedzić Grecji, najwyższy czas to zmienić; zapraszamy na naszą pielgrzymkę do Grecji – to szansa na duchowy rozwój oraz jednoczesne zwiedzanie kraju i poznawanie niesamowitej greckiej kultury – zarówno tej starożytnej, jak i współczesnej. Pielgrzymka do Grecji to nie tylko okazja poznania tego zachwycającego swoją historią i naturą kraju, ale też podróżowanie śladami św. Pawła. Zobaczymy miejsca, gdzie święty przebywał i głosił Ewangelię. To również możliwość przeniesienia się w czasy podróży misyjnych i obudzenia w sobie na nowo ducha głębokiej wiary.