Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Pielgrzymka do Królowej Pokoju zostały 4 wolne miejsca

9 dni
09.06.2023 – 17.06.2023

Tutaj ludzie doświadczają niezwykłych spowiedzi, łask nawrócenia, uzdrowienia i przemiany życia. Dzisiaj Bałkany ściągają pielgrzymów z całego świata kusząc pięknem przyrody, poszarpanymi plażami, cennymi zabytkami czy fenomenem Medjugorie, które z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Zatem zapraszamy i Ciebie…

Rumunia Bukareszt brak wolnych miejsc

10 dni
03.07.2023 – 12.07.2023

Ciepłe Morze Czarne, mistyczna Transylwania – ojczyzna najsłynniejszego wampira, czyli Drakuli, Unikatowe zabytki z listy UNESCO malownicze krajobrazy Transylwanii i średniowieczne miasteczka to walory turystyczne Rumunii, gdzie warto się wybrać przynajmniej na krótkie wakacje, aby poznać ten ciekawy kraj, zaskakujący pięknem przyrody.

Pielgrzymka do Matki Bożej z Guadalupe z wypoczynkiem w Acapulco 15 wolnych miejsc

12 dni
30.01.2024 – 10.02.2024

Zapraszamy  do Meksyku – ojczyzny, Matki Bożej z Guadalupe Carlosa Santany, ale także mariachi, czekolady, kukurydzy, chili i tequili. Pielgrzymka do Meksyku to jedyna w swoim rodzaju przygoda życia o walorach duchowych, poznawczych i estetycznych, to wyprawa w odległą przeszłość, ale także w pulsującą życiem współczesność. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą tego doświadczyć i zrealizować jedną z najbardziej niezapomnianych i egzotycznych podróży. Meksyk to kraj pogodnych, przyjaznych, pomocnych i otwartych ludzi.

Ziemia Święta Śladami Chrystusa

8 dni
17.02.2024 – 24.02.2024

Człowiek wierzący marzy, by znaleźć się tam, gdzie wszystko się zaczęło.
Pielgrzymka do Ziemi Świętej to marzenie wielu osób; nie tylko katolicy marzą o tym, by odwiedzić Grób Pański, Bazylikę, Betlejem czy Górę Oliwną. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę oraz zanieść swoje intencje do Jerozolimy. Można już spełnić te marzenia, dlatego zachęcamy do zaplanowania wyjazdu.

Wilno Kaziuki

4 dni
07.03.2024 – 10.03.2024

Pobyt w Wilnie podczas KAZIUKÓW to nie lada atrakcja. Jest wesoło, kolorowo i śpiewnie…To największe święto Wilna…