Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Chorwacja wczasy All Inclusive Brak wolnych miejsc

9 dni
16.09.2019 – 24.09.2019

Kusi Pięknem, Wabi Słońcem. Daj się uwieść. Raj dla amatorów morskich kąpieli i słońca.
Wyjedź na wczasy i poznaj jedno z najpiękniejszych i najciekawszych miejsc na turystycznej mapie Europy gdzie przepiękne widoki oraz ciepłe, krystalicznie czyste morze, malownicze plaże i egzotyczne palmy wprawiają w zachwyt i zapewniają wspaniały wypoczynek. Wszystko to czeka na Was w
CHORWACJI – w miejscach do których turyści zawsze wracają

Wycieczka do Włoch – 4 wolne miejsca

8 dni
28.09.2019 – 05.10.2019

Intensywny, pełen wrażeń tydzień na wycieczce, gdzie głównym bohaterem są Włochy. Odkryjesz historyczny Rzym i Watykan, zachwycisz się sztuką we Florencji poczujesz klimat romantycznej i wyjątkowej Wenecji na koniec zdumiewający cud natury Jaskinia Postojna większość pięknych sal i formacji skalnych zwiedzający oglądają, jadąc kolejką elektryczną.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

8 dni
18.04.2020 – 25.04.2020

Ziemia Święta – ziemia, którą Bóg wybrał, by w pełni objawić się człowiekowi przez Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Miejsca gdzie narodził się Jezus Chrystus, gdzie wzrastał, nauczał, a wreszcie dokonał dzieła naszego odkupienia – dziś mamy możliwość , aby je nie tylko zwiedzić, ale i doświadczyć obecności Boga pośród nas.  Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce do Ziemi Świętej, pod kierunkiem naszych przewodników, by nie tylko poznać te miejsca, ale przede wszystkim pogłębić naszą wiarę w Jezusa Chrystusa.