Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Grecja wycieczka objazdowa brak wolnych miejsc.

8 dni
30.04.2023 – 07.05.2023

Grecja… Jeśli nie udało Ci się do tej pory zwiedzić Grecji, najwyższy czas to zmienić; zapraszamy na naszą wycieczkę do Grecji – to szansa na duchowy rozwój oraz jednoczesne zwiedzanie kraju i poznawanie niesamowitej greckiej kultury – zarówno tej starożytnej, jak i współczesnej. Wycieczka do Grecji to nie tylko okazja poznania tego zachwycającego swoją historią i naturą kraju.

Ziemia Święta Śladami Chrystusa brak wolnych miejsc

8 dni
01.05.2023 – 08.05.2023

Człowiek wierzący marzy, by znaleźć się tam, gdzie wszystko się zaczęło.
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
to marzenie wielu osób; nie tylko katolicy marzą o tym, by odwiedzić Grób Pański, Bazylikę, Betlejem czy Górę Oliwną. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę oraz zanieść swoje intencje do Jerozolimy. Można już spełnić te marzenia, dlatego zachęcamy do zaplanowania wyjazdu.

Królewska Kopenhaga zostało 10 wolnych miejsc

4 dni
14.05.2023 – 17.05.2023

Kopenhaga- stolica Danii licząca półtora miliona mieszkańców metropolia, charakteryzuje się niezwykłą kameralnością. Malowniczo położona nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager, której strzeże najsłynniejsza na świecie duńska Syrenka. Klify duńskiego wybrzeża to najwyższe wybrzeże klifowe nad Bałtykiem, majestatyczne, potężne, budzące szacunek i grozę.

Pielgrzymka do Królowej Pokoju zostało 20 wolnych miejsc

9 dni
09.06.2023 – 17.06.2023

Tutaj ludzie doświadczają niezwykłych spowiedzi, łask nawrócenia, uzdrowienia i przemiany życia. Dzisiaj Bałkany ściągają pielgrzymów z całego świata kusząc pięknem przyrody, poszarpanymi plażami, cennymi zabytkami czy fenomenem Medjugorie, które z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Zatem zapraszamy i Ciebie…

Relaks na promie do Sztokholmu

4 dni
02.09.2023 – 05.09.2023

Wycieczka autokarowo – promowa.Sztokholm stolica i największe miasto Szwecji, siedziba rządu, parlamentu oraz rodziny królewskiej, miejsce przyznawania Nagrody Nobla. Obszarem obejmuje archipelag sztokholmski 24 tys. wysp i wysepek stąd często nazywany jest Wenecją Północy. O jego urodzie decyduje oryginalna, elegancka architektura, plątanina uliczek Starego Miasta – Gamla Stan oraz położenie w labiryncie wysp i cieśnin — Wenecja Północy.