Wycieczki zagraniczne

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i  grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach.

Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania. Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot.

Uczestnicy wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL.

Aktualne wycieczki

Spotkanie powycieczkowe

2 dni
25.01.2020 – 26.01.2020

SZANOWNI PAŃSTWO
Czad impreza się szykuje organizowane jest spotkanie powycieczkowe! Chcesz zobaczyć swoich znajomych z wycieczki? Chcesz odnowić kontakty?
Będzie kebab, będą frytki, chipsów smaki liczne – same bomby kaloryczne. A do tego dobre ciasto, kawa, cukier i śmietana! Wszystkiego  tego się najecie i do tego pośmiejecie. Będzie fajna muza i … mleko do picia!
Szaleństw i pląsów nie będzie końca. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!!

Pielgrzymka do Watykanu w 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

11 dni
03.05.2020 – 13.05.2020

Włochy to miejsce, które zostało ukochało przez słońce, wino i żywiołowy temperament. Chyba nie ma nikogo na świecie, kto nie kochałby słonecznej Italii. Podobny motyw powinien kierować każdym, kto chciałby zaznajomić się z najsłynniejszymi świętymi świata: Św. Jan Paweł II, o. Pio czy  Św. Franciszek. To tylko niektórzy z historii Włoch pokazujący wielkość tego półwyspu. Tam po prostu trzeba być…

Pałace i Zamki Bawarii zostało 10 wolnych miejsc

6 dni
15.06.2020 – 20.06.2020

Bawaria nie bez przyczyny, uważana jest za najpiękniejszy region Niemiec. Wyjątkowa atmosfera średniowiecznych miasteczek, wspaniałe zamki oraz majestatyczne alpejskie widoki sprawiają, że nasze wycieczki do Bawarii cieszą się dużą popularnością.

Pielgrzymka do Medjugorie zostało 15 wolnych miejsc

9 dni
26.06.2020 – 04.07.2020

Im bardziej na południe tym cieplej, można powiedzieć wsiadając do autokaru jadącego w kierunku Medjugorie, Dubrownika, Splitu czy innych miast Dalmacji które ściągają turystów z całego świata, kusząc pięknem przyrody, pięknymi plażami, cennymi zabytkami czy fenomenem Medjugorie, którą z roku na rok odwiedza coraz więcej osób.To miejsca, które zapadają w pamięć i każą powracać na Adriatyckie Riviery.Wyjazd, który jest najbardziej oryginalnym programem łączącym wszystko co może człowiek doświadczyć duchowo i przeżyć w uniesieniach piękna gór, morza i rzymskich zabytków Zatem zapraszamy i Ciebie..

Rumunia

9 dni
10.07.2020 – 18.07.2020

Zapraszamy na wspaniałą wyprawę, podczas której można poznać największe skarby Rumunii. Mistyczna Transylwania, Historyczny Siedmiogród, malownicze zamki, forty i średniowieczne miasteczka. Tym bardziej że wiele z nich znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bogaty i tradycyjny folklor.

Drugi termin Pielgrzymki do Ziemi Świętej

8 dni
17.07.2020 – 24.07.2020

Ziemia Święta – ziemia, którą Bóg wybrał, by w pełni objawić się człowiekowi przez Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Miejsca gdzie narodził się Jezus Chrystus, gdzie wzrastał, nauczał, a wreszcie dokonał dzieła naszego odkupienia – dziś mamy możliwość , aby je nie tylko zwiedzić, ale i doświadczyć obecności Boga pośród nas.  Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce do Ziemi Świętej, pod kierunkiem naszych przewodników, by nie tylko poznać te miejsca, ale przede wszystkim pogłębić naszą wiarę w Jezusa Chrystusa. 

Czarnogóra zostały 4 wolne miejsca

11 dni
24.09.2020 – 04.10.2020

Czarnogóra – czarna perła Półwyspu Bałkańskiego
Kilometry piaszczystych plaż, urokliwe zatoczki, skaliste wysepki i majestatyczne góry, a wszystko na tle turkusowego morza. Ciekawa historia i niepowtarzalna bałkańska atmosfera powstała z mieszania różnych kultur, aromatyczna kuchnia.Wizytówką Czarnogóry jest otoczona wysokimi górami największa zatoka Adriatyku – słynna Boka Kotorska z ponad 100-kilometrową linią brzegową.