Wycieczki krajowe

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach. Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania.

Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot. 

Aktualne wyjazdy

Wrocław – tu rządzą Krasnoludki! zostało 8 wolnych miejsc.

4 dni
08.06.2022 – 11.06.2022

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Coraz więcej turystów przyjeżdża do Wrocławia, aby zwiedzić zarówno jego najpopularniejsze zabytki, jak i poznać mniej popularne atrakcje. Zapraszamy Cię na wycieczkę i pomożemy Ci zrealizować wizytę we Wrocławiu, zaprowadzimy Cię w miejsca, które warto zobaczyć będąc w Stolicy Dolnego Śląska.

Lublin zostało 10 wolnych miejsc

4 dni
07.07.2022 – 10.07.2022

LUBLIN – stolica województwa lubelskiego, która zachęca turystów swoją historią ukrytą w muzeach, zabytkach, tradycyjnych smakach oraz legendach ukrytych w uliczkach, zaułkach i murach kamienic…  Lublin, to królewskie miasto trochę zapomniane przez turystów, dlatego odkrywamy je dla Państwa!

Rzuć wszystko i jedź z nami w Bieszczady zostało 10 wolnych miejsc

6 dni
17.07.2022 – 22.07.2022

To słynne hasło nadal jest aktualne. Bieszczady, mimo rosnącej popularności, są równie piękne jak wtedy. Dziś śladów tamtych dzikich Bieszczadów można wciąż szukać. Lecz to, co przyciąga tłumnie w te strony turystów, to nie dawna historia, ale współczesne widoki z łagodnych połonin, bieszczadzkie diabły i anioły, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim oszałamiające piękno tych położonych najdalej na południowy-wschód Polski gór. Naprawdę warto odwiedzić Bieszczady.

WCZASY w Sarbinowie

8 dni
23.07.2022 – 13.08.2022

Atuty Sarbinowa to przede wszystkim świetna lokalizacja oraz wiele atrakcji, które zapewnia rozbudowane zaplecze rozrywkowe i rekreacyjne. Bez względu na pogodę czy porę roku turyści nie będą narzekać na nudę. Nadmorski mikroklimat oraz przyroda zapewniają wspaniałe warunki do wypoczynku. W połączeniu z odnową biologiczną dostępną w hotelu i basenami jest to miejsce relaksu, odpoczynku oraz regeneracji organizmu.

Ostatki Karnawał 2023

2 dni
18.02.2023 – 19.02.2023

Weekend z Balem Karnawałowym. Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą zabawę karnawałową w Hotelu nad morzem . Zapewniamy wyśmienite menu połączone ze wspaniałą zabawą taneczną z szalonym DJ- Bano Show