Wycieczki krajowe

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach. Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania.

Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot. 

Aktualne wyjazdy

Święta Bożego Narodzenia w Łebie

7 dni
23.12.2022 – 29.12.2021

Święta bez stresu! Jest tak wiele rzeczy do zrobienia przed Świętami Bożego Narodzenia!  By zaoszczędzić czas oraz ograniczyć niepotrzebny stres, wybierz się z Biurem Turystycznym ŻAK na zorganizowane Święta Bożego Narodzenia nad morze!

Ostatki Karnawał 2023

2 dni
18.02.2023 – 19.02.2023

Weekend z Balem Karnawałowym. Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą zabawę karnawałową . Zapewniamy wyśmienite menu połączone ze wspaniałą zabawą taneczną z szalonym DJ- Bano Show

Wielkanoc nad morzem w Kołobrzegu

8 dni
08.04.2023 – 15.04.2023

Święta Wielkanocne to radosny czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a wiosenna pogoda zachęca ciepłym słońcem do spacerów nad brzegiem morza. Zapraszamy Państwa na uroczyste Święta Wielkanocne w Kołobrzegu.

Rzuć wszystko i jedź z nami w Bieszczady…

7 dni
16.07.2023 – 22.07.2023

To słynne hasło nadal jest aktualne… Bieszczady, mimo rosnącej popularności, są równie piękne jak wtedy. Dziś śladów tamtych dzikich Bieszczadów można wciąż szukać. Lecz to, co przyciąga tłumnie w te strony turystów, to nie dawna historia, ale współczesne widoki z łagodnych połonin, bieszczadzkie diabły i anioły, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim oszałamiające piękno tych położonych najdalej na południowy-wschód Polski gór. Naprawdę warto odwiedzić Bieszczady.

Podlasie zostało 20 miejsc

5 dni
22.08.2023 – 26.08.2023

Zapraszamy do Białegostoku – najdalej wysuniętej na wschód metropolii dzisiejszej Rzeczpospolitej. Przez wieki miasto gościnnie przyjmowało różne kultury i narodowości . Tutaj obok siebie żyli Polacy, Żydzi, Niemcy, Rosjanie, Białorusini, Litwini, Ukraińcy, Tatarzy i Romowie. W Białymstoku kościoły sąsiadują z cerkwiami i dawnymi synagogami.  Odkryjmy razem miasto wielu religii, kultur i wspaniałych ludzi! Pojedźmy na Podlasie!

Zakopane – zwiedzanie i baseny termalne

8 dni
03.10.2023 – 08.10.2023

Zapraszamy w Tatry… do krainy skał, wodospadów i jaskiń.

Czeka gwarne Zakopane z Krupówkami – ulicą jedyną w swoim rodzaju,

Gubałówka, z której można zjechać jak ze zjeżdżalni,

naprawdę mroźna Jaskinia Mroźna i baseny z ciepłą wodą.

Hej! góry, góry, cuda natury a Ty też możesz tam być!

Uzdrowisko Kołobrzeg wyjazd sanatoryjny z zabiegami

8 dni
21.10.2023 – 28.10.2023

Jesień, to czas, gdy nadmorskie powietrze przesycone jest największą ilością jodu, dlatego zapraszamy na wypoczynek w sąsiedztwie złocistych plaż i kojącego szumu przepięknego morza. Gwarantujemy pełen relaks i beztroski wypoczynek w bliskim sąsiedztwie morza!