Wycieczki krajowe

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach. Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania.

Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot. 

Aktualne wyjazdy

Podlasie

5 dni
30.03.2020 – 03.04.2020

Są takie miejsca w Polsce, gdzie cały czas jeszcze daje się słyszeć szepty mające wypędzić chorobę, gdzie krzyże katolickie stoją zgodnie obok prawosławnych, a świat realny współegzystuje z magią. To Podlasie. Poznaj ciekawe miejsca na Podlasiu.

Warszawa zostały 4wolne miejsca

3 dni
15.05.2020 – 17.05.2020

Zwiedzanie naszej stolicy z przewodnikiem. Tym razem trafimy w miejsca, w których nie byliśmy poprzednim razem. Odkryjemy w Warszawie miejsca magiczne na Pradze!
Zapraszamy…

Szklarska Poręba brak wolnych miejsc

7 dni
12.07.2020 – 18.07.2020

Zapraszamy na wyprawę w   KARKONOSZE.

Wycieczka wiedzie przez najciekawsze szlaki, najpiękniejsze widoki i najładniejsze zabytki. Wszystko pod okiem profesjonalnego przewodnika górskiego, który zadba o Wasze bezpieczeństwo.

Zakopane

7 dni
02.08.2020 – 08.08.2020

Podhale, to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Przez lata wraz z naszymi Turystami odkrywamy ciekawą kulturę i niezwykłe miejsca wokół Zakopanego. Tym razem wyjazd będzie bogaty w nadziemne atrakcje. Pojedziemy kolejką na Kasprowy Wierch i przejdziemy ścieżką nad koronami drzew… Już teraz zapewniamy, że widoki będą niezapomniane!