Wycieczki krajowe

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach. Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania.

Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot. 

Aktualne wyjazdy

Wrocław Góry Stołowe i Praga zostało 10 wolnych miejsc

5 dni
03.10.2022 – 07.10.2022

Góry Stołowe to bogactwo skalnych grzybów, labiryntów i nietypowych formacji, których nie można obejrzeć w żadnym innym miejscu w Polsce. To także bezpieczna dawka natury, odpowiednia szczególnie dla tych, którzy cenią sobie niespieszne wycieczki niezbyt stromymi ścieżkami. Wybierzemy się także do Pragi –  jednej z najbardziej znanych i cenionych stolic w Europie oraz Skalnego Miasta.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie

3 dni
02.12.2022 – 04.12.2022

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Krakowie wiążą się z ponad stuletnią tradycją. Na Krakowskim Rynku Głównym kolejna edycja tego wspaniałego, świątecznego wydarzenia. W tym roku będzie jeszcze bardziej świątecznie, jeszcze bardziej kolorowo i dłużej!

Ostatki Karnawał 2023

2 dni
18.02.2023 – 19.02.2023

Weekend z Balem Karnawałowym. Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą zabawę karnawałową . Zapewniamy wyśmienite menu połączone ze wspaniałą zabawą taneczną z szalonym DJ- Bano Show

Wielkanoc nad morzem w Kołobrzegu

8 dni
08.04.2023 – 15.04.2023

Święta Wielkanocne to radosny czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a wiosenna pogoda zachęca ciepłym słońcem do spacerów nad brzegiem morza. Zapraszamy Państwa na uroczyste Święta Wielkanocne w Kołobrzegu.

Sarbinowo

8 dni
29.04.2023 – 06.05.2023

Pensjonat, położony zaledwie 100 m od plaży, fantastyczny na wczasy. Sarbinowo – dobra lokalizacja, rozbudowane zaplecze rozrywkowe i rekreacyjne sprawią, że o każdej porze roku goście nie będą narzekać na nudę. Nadmorski mikroklimat, kąpiele morskie i słoneczne połączone z odnową biologiczną dostępną w pensjonacie, sprawią, że wypoczynek będzie doskonałą okazją do relaksu i regeneracji organizmu. PROMENADA NADMORSKA w Sarbinowie stanowi jeden z piękniejszych obiektów spacerowy nad polskim morzem.

Rzuć wszystko i jedź z nami w Bieszczady zostały 2 wolne miejsca

9 dni
16.07.2023 – 21.07.2023

To słynne hasło nadal jest aktualne. Bieszczady, mimo rosnącej popularności, są równie piękne jak wtedy. Dziś śladów tamtych dzikich Bieszczadów można wciąż szukać. Lecz to, co przyciąga tłumnie w te strony turystów, to nie dawna historia, ale współczesne widoki z łagodnych połonin, bieszczadzkie diabły i anioły, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim oszałamiające piękno tych położonych najdalej na południowy-wschód Polski gór. Naprawdę warto odwiedzić Bieszczady.