Wycieczki krajowe

Propozycje wyjazdów przygotowane są z myślą o turystach indywidualnych i grupach.

Programy, które proponujemy nie są przeładowane, co przekłada się na bezstresowe zwiedzanie odwiedzanych podczas wycieczek miejsc.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, doświadczonych pilotów i zawsze miejscowych przewodników, którzy z pasją pokazują swoją Ojczyznę.

Nocujemy w dobrej klasy hotelach lub pensjonatach. Korzystając z nagłośnienia toru quide zapewniamy komfortowe warunki zwiedzania.

Podczas wycieczek zawsze obecny jest pilot. 

Aktualne wyjazdy

Spotkanie powycieczkowe

2 dni
25.01.2020 – 26.01.2020

SZANOWNI PAŃSTWO
Czad impreza się szykuje organizowane jest spotkanie powycieczkowe! Chcesz zobaczyć swoich znajomych z wycieczki? Chcesz odnowić kontakty?
Będzie kebab, będą frytki, chipsów smaki liczne – same bomby kaloryczne. A do tego dobre ciasto, kawa, cukier i śmietana! Wszystkiego  tego się najecie i do tego pośmiejecie. Będzie fajna muza i … mleko do picia!
Szaleństw i pląsów nie będzie końca. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!!

Podlasie

5 dni
30.03.2020 – 03.04.2020

Są takie miejsca w Polsce, gdzie cały czas jeszcze daje się słyszeć szepty mające wypędzić chorobę, gdzie krzyże katolickie stoją zgodnie obok prawosławnych, a świat realny współegzystuje z magią. To Podlasie. Poznaj ciekawe miejsca na Podlasiu.

Warszawa

3 dni
15.05.2020 – 17.05.2020

Zwiedzanie naszej stolicy z przewodnikiem. Tym razem trafimy w miejsca, w których nie byliśmy poprzednim razem. Odkryjemy w Warszawie miejsca magiczne na Pradze!
Zapraszamy…

Poznajemy Góry Świętokrzyskie

4 dni
10.06.2020 – 13.06.2020

Kojarzymy je prawie wyłącznie z czarownicami, a gdy planujemy weekend w górach zwykle omijamy je szerokim łukiem. Choć w Koronie Gór Polski są pierwsze od końca, stare jak świat Góry Świętokrzyskie zasługują na odrobinę uwagi.

Zakopane

7 dni
02.08.2020 – 08.08.2020

Podhale, to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Przez lata wraz z naszymi Turystami odkrywamy ciekawą kulturę i niezwykłe miejsca wokół Zakopanego. Tym razem wyjazd będzie bogaty w nadziemne atrakcje. Pojedziemy kolejką na Kasprowy Wierch i przejdziemy ścieżką nad koronami drzew… Już teraz zapewniamy, że widoki będą niezapomniane!