Pielgrzymka do Medjugorie zostało 8 wolnych miejsc

Im bardziej na południe tym cieplej, można powiedzieć wsiadając do autokaru jadącego w kierunku Medjugorie, Dubrownika, Splitu czy innych miast Dalmacji, które ściągają turystów z całego świata, kusząc pięknem przyrody, pięknymi plażami, cennymi zabytkami czy fenomenem Medjugorie, którą z roku na rok odwiedza coraz więcej osób.To miejsca, które zapadają w pamięć i każą powracać na Adriatyckie Riviery. Wyjazd, który jest najbardziej oryginalnym programem łączącym wszystko co może człowiek doświadczyć duchowo i przeżyć w uniesieniach piękna gór, morza i rzymskich zabytków… Zatem zapraszamy i Ciebie..

9 dni
01.05.2021 – 09.05.2021
1990 zł + 80 euro

Świadczenia organizatora

  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • opieka duchowa Kapłana
  • opieka pilota
  • 8 noclegów w pokojach 2 /3/4- osobowych z łazienką i klimatyzacją
  • wyżywienie zgodnie z programem
  • ubezpieczenia KL i NNW
  • bilety wstępu
  • miejscowi przewodnicy

Program

Dzień 1 – sobota

Wyjazd z miejsca zbiórki około godz. 01.30.  Przejazd przez Polskę, Czechy. Krótkie przerwy na toaletę i dłuższa na posiłek. Zakwaterowanie w Chorwacji w okolicach Zagrzebia. Nocleg. W tym dniu nie ma wyżywienia, będzie jednak możliwość zjedzenia obiadu podczas przerwy lub zamówienia wcześniej ciepłego posiłku w miejscu zakwaterowania.

Dzień 2 – niedziela

Śniadanie. Przejazd do Marii Bistricy – sanktuarium maryjnego na Mszę św. Chwila na indywidualną modlitwę. Przejazd i spacer po Jeziorach Plitwickich. Przejazd na nocleg w Medjugorie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 – poniedziałek

Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem, poznanie historii objawień, oprowadzenie po terenie kościelnym, wejście na Górę objawień – Podbrdo. Wycieczka do Mostaru. Obiadokolacja i wieczorny program modlitewny. Nocleg.

Dzień 4 – wtorek

Śniadanie. Przejazd do Dubrownika, zwanego „ Perłą Adriatyku”, to największy konkurent Wenecji w basenie morza Adriatyckiego. To starożytne miasto o wąskich uliczkach jest dziś wspaniałym skansenem architektury XVII i XVIII – wiecznej, który został wpisany na listę zabytków chronionych UNESCO. Potężny krąg murów obronnych z zachowanymi basztami i twierdzami wyznacza granice miasta, malowniczo położonego na cyplu u stóp góry Srd. Powrót do pensjonatu na obiadokolację. Nocleg.

Dzień 5 – środa

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Splitu i Trogiru, dwóch malowniczo położonych miast o niezwykłej historii rzymskiej i greckiej.  Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 – czwartek

Śniadanie. Dzień samodzielnego odpoczynku w Medjugorie lub dzień relaksu podczas rejsu (z poczęstunkiem) statkiem po Adriatyku (płatne dodatkowo 25 euro). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7 – piątek

Śniadanie. Dzień odpoczynku, indywidualnego pobytu i modlitwy w sanktuarium. Możliwy do zrealizowania wyjazd i pobyt (ok. 3 godz.) w kąpielisku Wodospady Kravica (wstęp płatny dodatkowo 5 euro). Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8 – sobota

Śniadanie lub prowiant. Godz. 04.00  Wykwaterowanie. Przejazd na nocleg w okolicach Zagrzebia. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9 – niedziela

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Po drodze Masza św. i krótkie zwiedzanie Kahlenberga, wzgórza, z którego król Jan III Sobieski dowodził podczas oblężenia Wiednia.  Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki w godzinach nocnych.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od Biura.

 Wyjazd ma charakter grupowy – minimalna ilość uczestników 45

Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów i po muzeach.

Ważne informacje

W cenę nie wliczona jest taksa klimatyczna i inne wydatki programowe ok.10 euro.

CENA PODANA W  ROKU 2019 PRZY KURSIE EURO 4,2 zł  przy zmianie kursu waluty cena ulegnie zmianie przy obecnej cenie euro około 80 – 100 zł osoba

Warunki płatności

Przy zapisie Uczestnik wpłaca 350 zł zadatku do 15.12.2020.

Pozostałą część należy uregulować zgodnie z harmonogramem:

do 15.01.2021   500 zł
do 15.02.2021   500 zł

do 15.03.2021   500 zł plus70 euro

Uczestnik posiadać musi aktualny i ważny paszport.

Dodatkowo płatne

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł

taksa klimatyczna i inne wydatki programowe ok.10 euro.