Pielgrzymka do Królowej Pokoju zostało 6 wolnych miejsc

Tutaj ludzie doświadczają niezwykłych spowiedzi, łask nawrócenia, uzdrowienia i przemiany życia. Dzisiaj Bałkany ściągają pielgrzymów z całego świata kusząc pięknem przyrody, poszarpanymi plażami, cennymi zabytkami czy fenomenem Medjugorie, które z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Zatem zapraszamy i Ciebie…

9 dni
09.06.2023 – 17.06.2023
od 2390 zł plus 110 euro

Świadczenia organizatora

  • przejazd  klimatyzowanym autokarem,
  • opieka pilota,
  • 8 noclegów w pokojach 2 /3/4 osobowych z łazienką i klimatyzacją,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • ubezpieczenia KL i NNW
  • bilety wstępu, miejscowi przewodnicy,
  • opłaty autostradowe, parkingowe wjazdy do miast, podatki, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy, zestawy Tour guide.

Program

Dzień 1 

Wyjazd z miejsca zbiórki około godz. 03.00.   Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię i Słowenię. Krótkie przerwy na toaletę i dłuższa na posiłek. Zakwaterowanie w Chorwacji. Obiadokolacja. Nocleg Hotel 3*.

Dzień 2   

Śniadanie. Przejazd do Medjugorie. Po drodze msza św. w Vepric Chorwackie Lourdes. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg Pensjonat.

Dzień 3  

Śniadanie godz.07.00 . Po śniadaniu godz. 08.00 wejście na Górę objawień – Podbrdo. Msza św. w Medjugorie godz. 11.00 , oprowadzenie po terenie parafii godz. 12.00, Obiadokolacja i wieczorny program modlitewny. Nocleg.

Dzień  4  

Wczesne wyjście dla chętnych około godz. 04.00 wejście na górę Križevac . Śniadanie godz. 09.00  Wycieczka do Mostaru – spacer po Starym Mostarze. Obiadokolacja i wieczorny program modlitewny. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie godz. 06.30 wyjazd godz. 07.00 . Przejazd do Dubrownika, zwanego „ Perłą Adriatyku” – zwiedzanie z przewodnikiem, Msza św. w Dubrowniku godz. 10.30 św. Błażeja. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, wieczorny program modlitewny. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd do Chorwacji dzień odpoczynku nad morzem. Powrót do pensjonatu Obiadokolacja i nocleg .

Dzień 7

Śniadanie. Przejazd do Splitu i Trogiru. Zwiedzamy z przewodnikiem Split i Trogir.  Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na nocleg w okolicach Zagrzebia. Po drodze Park Plitwickich Jezior – spacer. Obiadokolacja i nocleg Hotel 3*.

Dzień 9.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki w godzinach nocnych.

Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, sytuacji sanitarno – epidemiologicznej oraz innych czynników niezależnych od Biura.

Ważne informacje

Z przyczyn niezależnych od Biura (np. zmiany kursu walut, ceny paliw czy innych opłat) cena wyjazdu może ulec zmianie.

Koszt przy min 46 –  50 osobach 2390 zł

Koszt przy min 40 – 45 osobach 2530 zł

Koszt  przy min 34 – 39 osobach 2710 zł

Dodatkowo płatne

  • 20 euro dzień pokój 1 osobowy,