Kraje Nadbałtyckie BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zapraszamy na wspaniałą wyprawę nie tylko do krajów nadbałtyckich: Litwy, Łotwy i Estonii. Pojedziemy także do Tallina, skąd promem przedostaniemy się do Finlandii, aby choć przez kilka godzin podziwiać jej stolicę – Helsinki. Wilno – Stare Miasto i cmentarz na Rossie, Ryga – perła architektury secesyjnej, średniowieczny Tallinn, brama Finlandii – Helsinki. To wszystko w 6 dni!!!

6 dni
01.07.2019 – 06.07.2019
1450 zł

Świadczenia organizatora

Przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, DVD), 5 noclegów w hotelach / pensjonatach **/ *** (pokoje 2-3 os. z łazienkami, małżeństwa pokoje 2 os.), wyżywienie. Opiekę pilota na całej trasie. Ubezpieczenie NNW i KL.

Program

KOWNO/ Stare Miasto – Ruiny Zamku, kościół św. Jerzego, rynek, kościół św. Piotra i Pawła,
RYGA/ Starówka, katedra luterańska, Katedra Katolicka, Ratusz.
TALLIN/ Stare i Nowe Miasto. mury obronne z basztami, wieżami, Zamek, sobór Aleksandra Newskiego, katedra, Wielka Gildia, Rynek i Ratusz
HELSINKI/ Przeprawa promowa do Helsinek, stolicy Finlandii. Zwiedzanie miasta: Plac Targowy, Pałac Prezydencki, Senat, katedra, Uniwersytet, pomnik Aleksandra II, kościół w Skale.
WILNO – Cmentarz na Rosie, katedra św. Stanisława z kaplicą św. Kazimierza, kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej.

W cenę wliczono:
Przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, DVD), 5 noclegów w hotelach / pensjonatach **/ *** (pokoje 2-3 os. z łazienkami, małżeństwa pokoje 2 os.), wyżywienie. Opiekę pilota na całej trasie. Ubezpieczenie NNW i KL.

ŻYCZYMY MIŁEJ PODRÓŻY I
WIELU WRAŻEŃ

Ważne informacje

  1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
  2.  Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
  3. Rzeczy, które podróżny przewozi ze sobą i ma je pod własnym nadzorem to bagaż podręczny. Przewoźnik ani Biuro Turystyczne nie ponosi odpowiedzialności za kradzież i zagubienie bagażu podręcznego.
  4. Bagaż główny do 25 kg bagaż podręczny do 5 kg
  5. Wymagany ważny paszport lub dowód osobisty.
  6. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Szczegółowy program ustala pilot.
  7. Nie odpowiadamy za kulturę osobista poszczególnych osób.
  8. Nie zapewniamy drugiego śniadania, suchego prowiantu na drogę i dodatkowych posiłków dla cukrzyków.

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Turystycznego ŻAK nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Dodatkowo płatne

Przeprawa promowa, bilety wstępu, miejscowi przewodnicy, system nagłaśniający i inne wydatki programowe 300 zł.
Dopłata do pokoju 1 osobowego 470 zł .