Czarnogóra /samolot brak wolnych miejsc

„Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami pokrytymi bujną zielenią, zachwyca bogactwem historycznym  i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi. Czarnogóra – to wciąż nieznany zakątek, który czeka właśnie na Was!

8 dni
24.09.2022 – 01.10.2022
3040 zł

Świadczenia organizatora

  • przelot
  • ubezpieczenie
  • opieka pilota – rezydenta
  • noclegi
  • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
  • transfer z lotniska i na lotnisko w Budwie

Program

Dzień 1

Przelot na trasie Warszawa – Podgorica. Transfer z lotniska. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Budvy. Czas na plaży. Obiadokolacja, nocleg.

Dni 2 – 7

Śniadanie. Czas na odpoczynek i rozkoszowanie się widokami, plażowanie, spacery, zakupy, obiadokolacja, nocleg. Wycieczki fakultatywne – dodatkowo płatne realizowane przy minimum 35 osobach:

MNE TOUR – Budva, Cetinje, Njegusi, Kotor.

W cenie wejścia do miast, autobus, degustacja w Njegusi (kieliszek rakiji, kanapka z serem i szynką prsuta, szklanka wina lub innego napoju), przewodnik.

Cena 45 euro

KANIONY – Czarne Jezioro w Parku Narodowym Durmitor, Most Djurdjevicia Tara, najgłębszy w Europie kanion rzeki Tara, kanion rzeki Moracza i prawosławny klasztor Moracza. Obiad dodatkowo płatny ok. 10 euro. W cenie wstępy do Parku, klasztoru, autobus i przewodnik. Cena 45 euro

STARY BAR z Ulcinjem – stare miasto w Barze i Ulcinju, ewentualnie chwila na piaszczystej Wielkiej Ulcinjskiej Plaży. Możliwa dodatkowo płatna 8 euro

degustacja oliwy, wina i innych nalewek. W cenie wstępy, autobus, przewodnik Cena 35 euro

Dzień 8

Śniadanie, przelot do Polski. Zakończenie wycieczki.

Ważne informacje

Cena wycieczki nie zawiera opłat za testy. Wykonanie i opłacenie testu leży po stronie uczestnika. Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

Dopłata do pobytu All Inclusive 50 euro!

Minimalna ilość uczestników 40 osób.

 

Dodatkowo płatne

30 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny  i Pomocowy,

15 euro taksa klimatyczna – kwoty nie są przychodem biura turystycznego.

Dojazd na lotnisko w Warszawie i powrót 200 zł